SEO Uncategorized

Siteye Ne Kadar İçerik Girilmelidir ?

siteye ne kadar içerik girlmelidir
yazıldı admin

SEO için siteye ne kadar içerik girilmelidir ?

Bunun herhangi bir kıstası olmamakla birlikte genel manada nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair bilgi vermek istedim. Standart bir siteye ne kadar içerik girilmelidir , neler yapılmalıdır  bunları anlatarak bilgilenmenizi sağlıyorum. Umarım işinize yarar bazı şeyler sunabilirim.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Google son zamanlarda güncel içerikler konusunda oldukça hassas davranmaya başladı. Öyle ki bu durumu keşfeden web sitelerinin pek çoğu günlük tonlarca içerik girerek kendilerini güncel tutup aynı zamanda da indeks sayısını arttırmak , hit kazanmak ve otoriter olmak adına çalışmaya başladılar.

Hal böyle olunca genel olarak tavsiye edebileceğim şey standart ancak düzenli olarak içerik girmeniz. Örnek vermem gerekirse bir gün 10 içerik girip diğer gün hiç içerik girmemeniz durumunda maalesef ki hayallerinizin biraz erteleneceğini söylemek isterim. Bu nedenle düzenli periyotlar ile saçmalamayan , kullanıcı dostu içerik girmek en doğrusu olacaktır.

Kurumsal sitem var ne yapabilirim ?

Algoritması ve yapay zekası ile fazlaca gelişmiş olan Google  bu noktada sitenizin nasıl bir türe sahip olduğunu anlayabilecek kadar donanımlıdır. Son zamanlarda özellikle e-ticaret siteleri fazlası ile blog kısmına değer vererek içerik editörlerine blog yazdırmaktadır.Siz de eğer bir kurumsal site sahibiyseniz subdomain içerisine blog sistemi kurarak bir taraftan da burayı geliştirebilirsiniz.

Sizler için yeni bilgiler sunmaya devam edeceğim. Hepinize bol hitli güzel günler diliyorum.

Yazar Hakkında

admin

Yorum yap