SEO Uncategorized

SEO Uzmanı ( Google Site Yükseltme )

Bir seo uzmanı arıyorsan bu yazıyı okuman güzel tesadüf !

Bir web sitesinin Google üzerinden daha fazla trafik alması ve anahtar kelimelerde ön plana çıkması için yapılan çalışmalara SEO denir. SEO çalışmaları kesinlikle planlı yürütülmesi gereken bir süreç olduğundan iyi bir SEO Uzmanı tarafından destek alınmalıdır.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]Kesinlikle bir kaç anahtar kelime için çalışma yapmayın ve yaptırmayın.  Yani sadece anahtar kelimeleri baz almayın. Bu durum sizin canınızın yanmasına sebebiyet verebilir. [/box]

SEO Uzmanları web sayfalarınız ile ilgili çalışma yaparken arama motorlarının algoritmalarına yönelik titiz bir şekilde çalışmakla yükümlüdür. Bir uzmanla çalışmadan önce onu araştırmanız, hakkındaki yorumları okumanız aynı zamanda sosyal medya hesaplarını incelemeniz size doğru karar verme noktasında büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Google üzerinde hit alan bir web sitesi şehrin en işlek merkezinde bir dükkan işletmek gibidir. Günümüzde AVM’ler tarafından küçük esnafların işleri düşürüldüğünden internet tarafından da AVM’lerin işleri düşmüş durumda. Düşünün standart bir AVM dükkanının aylık kirası 10000 TL gibi bir fiyatla başlarken daha uygun fiyatlara SEO çalışması yaparak bir şehre değil ülkeye hitap edebileceksiniz.

Nasıl Çalışıyorum ?

Öncelikle Google kimsenin şahsi mülkü olmamakla birlikte kesin bir şekilde ilk sıradasınız , ilk üçtesiniz gibi garantiler vermiyorum. Bunu yapmak sadece müşteri tarafını sıkıntıya sokacak boş bir vaat olarak kalacaktır. İnsanlar için etkili çözümler üretmek ise çok daha güzel olduğundan isteklerini dinleyip sitelerini analiz ederek gerekli fiziki şartlar tahlili yaparak işe girişiyorum.

[toggle title=”Kalıcılık Nasıl Olacak ?” state=”close”]SEO çalışmaları uzun soluklu çalışmalar olup eğer kısa sürede en tepede kalmayı istiyorsanız tercih edeceğiniz bir isim olmadığımı söylemek istiyorum. Çünkü sizlere 1 ayda ilk sayfadasınız diyerek boş yere umudunuzu çalmak istemem.  Her ay düzenli bir şekilde çalışarak benimle başarı sağlayabilirsiniz. [/toggle] [toggle title=”Neler Yapacaksınız ?” state=”close”]Site Domain Analizi ( Gerekirse domain değiştiriyoruz patlak lastikle yola çıkılmaz değil mi ? )

İç SEO Analizi

Daha önceden yapılan seo çalışmalarının detaylı analizi

Uygunsuz çalışmalar varsa Google bildirimi ile reddetmek

Rakipleri analiz ederek neler yaptığını görüp buna göre fikir belirlemek ( taklit değil )

İçerik yönetimi

İçerik ve sayfalar için özel backlink sağlamaları

Detaylı raporlamalar[/toggle] [toggle title=”Neden Çalışmalıyız ?” state=”close”]İşinizi markalaştırmak istiyorsanız benimle çalışmayı denemelisiniz.[/toggle] [toggle title=”Backlink Kaynakları Nasıl ?” state=”close”]Kendime özel 500 üzeri kaynağı kullanıyor gerekirse takviye alıyoruz. Doping iyidir tabi dozunu bildikçe[/toggle] [toggle title=”İrtibatımız Nasıl Olacak ?” state=”close”]Size özel bir hatla Whatsapp üzerinden ulaşabileceksiniz. Yine özel bir destek paneli de yolda. ![/toggle] [toggle title=”Nasıl Bir Ekibiniz Var ?” state=”close”]İşlerin büyük bir kısmını ben yapmakla birlikte takibi için iş ortaklarım var [/toggle]

Yazar Hakkında

admin

Yorum yap