SEO Uncategorized

Kazanç mı Yoksa Emek mi ?

kazanç mı yoksa emek mi
yazıldı admin

Size göre önce gelen kazanç mı yoksa emek mi ?

Evet arkadaşlar internet işleri ile uğraşanlar çok fazla bir oranda işe kazanç odaklı olarak bakıyorlar. Ancak bunun istisnalarına bakacak olursak kazanç mı yoksa emek mi diye sorsak bazı cevaplar bulabiliyoruz. Bizi ilgilendiren seo kısmı için buna biraz değinmek istedim.

Hemen hemen herkesin akıllarına gelecek soru ” eğer bu işle uğraşıyorsak neden kendimizi geçindirmeyelim ki  ? ” olacaktır. Elbette ki bu işlerden geçinmek güzeldir ancak her olaya para odaklı bakarsanız bir yerden sonra hevesiniz kaçacak ve standart bir hale gelecektir. Ancak bu kısmı ikinci plana atıp ta insanlara faydaya odaklanırsanız çok daha güzel şeyler olacaktır.

İnternet tarihi boyunca çok fazla web sitesi yayına alındı ve her gün bu sayı daha artarak sürüyor. Çeşitli sektörlerde Google Adsense başta olmak üzere çok değişik alanlardan gelir hedefleniyor. Bu hedeflere ulaşmak istenirken aslolan doğal davranmaktır.

SEO çalışmaları sadece bir takviye olacak olup işin özü sizde bitmektedir. Kaliteli bir döngü ile siz de başarıyı bulabilirsiniz.Sonraki yazılarda görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

admin

Yorum yap