SEO Uncategorized

İnsan Kendini Nasıl Pazarlar ?

insan kendini nasıl pazarlar
yazıldı admin

Evet kendinizi pazarlamayı bileceksiniz. Buyrun insan kendini nasıl pazarlar bir bakalım mı ?

Hayatım boyunca her zaman için çeşitli insanlar tanıdım ve istenilen şekillere bürünmeyi kendime ilke edindim. Buna kimisi farklı sıfatlar taksa da evet ben bununla koskoca 25 seneyi devirdim. Hem insan ilişkilerinde hem de iş ilişkilerinde insan kendini nasıl pazarlar ?

Yeteneklerinizi Bilin

Yapabileceklerinizi keşfedin ve bu alanlarda uzmanlaşın. Ama en önemlisi de tek bir alanda adeta tanrısal bir havayla en iyisini yapacağınıza kendinizi adapte edin. Hırslar güzeldir yeterki bu hırslar kin ve nefreti getirmesin. Unutmayın ki tanrı herkese bir rota hedefler ve ölümlüler bu yolda verilen süreci tamamlar. Dolayısıyla yeteneklerinizi kullanırken asla çok aşırı hayallere kapılmayın.

İnsanlarla Kaynaşın

Hayatım her çeşit insan ile birlikte geçti. Ne olursa olsun iyiyi de yaşadım kötüyü de. Ailesiyle yaşayan efendi insanlarla da bir masaya oturdum belinde silah arabasında uyuşturucu olanlar ile de samimiyet kurdum. Bu size herşeyi tatma imkanı veriyor ve daha kolay iyiyi seçebiliyorsunuz.

Harcamadan Kazanılmaz

Özellikle internet mecrasında iş yapıyorsanız mutlaka ama mutlaka bazı şeylere yatırım yaparak kendinizi tanıtın. Örnek verecek olursak bir siteniz var ve gelişsin istiyorsanız Google Adwords deneyin , tanıtım yazıları alın , seo deneyin. Ama ne olursa olsun cebinizden birşeyler çıksın artık.

Kendinize Güvenin

Ailemden aldığım destek ile birlikte hatamda da doğrumda da bildiğimi okumayı çok sevdim. Eğer bu olmasaydı belki de beş parasız bir insan olacaktım. Sonucu ne olursa olsun hayat sizin hayatınız ve sınır sizsiniz ne yasalar ne ahlaklar ne devlet hiçbirşey sizin üstünüz değildir. Sınırları zorlamadan güveninizi kırmadan yaşayın.

 

Bunları başarırsanız çok daha kolay bir iş süreciniz olacaktır.

Yazar Hakkında

admin

Yorum yap