Kişisel Düşünceler

Evren Kurgusu

evren kurgusu
yazıldı admin

Evren kurgusu nedir , hayatınızı ve inançlarınızı sorguladınız mı ?

Herkes bir hayatın içerisinde ve durmadan bu hayatı yaşıyoruz. Yaşadığımız hayatta gülüşlerimiz , ağlayışlarımız var ve bu sürekli bir döngü içerisinde otoriter bir güç tarafından sağlanıyor. Peki evren kurgusu ne kadar doğru geliyor , neyi hakederek neyi haketmeyerek yaşıyoruz ?

Yıllarca gördüklerimi özetleyecek olursam ne kadar işe yararsanız o kadar önemsenirsiniz. Bu çoğu insan için geçerli bir süreç. Ancak kimi zaman hayatta bazı uğraşlarınız neticesinde pozitif neticeler almadan olumsuzluklar yaşayarak bir süreçten geçmeniz gerekiyor. Bu da yaratıcı otoritenin evren kurgusu diyebilirim. Her zaman için çabalamak ve birnevi evrendeki diğer varlıklarla mücadele ederek hayatı daha iyi hale getirmek gerekir.

Yıllardır bir zayıflama isteğim vardı. Hep lafta kalsa da bu satırları yazarken hiç bozulmayacak bir döngünün içine kendimi aldım ve bunun için olabilecek tüm yolları artık deneyeceğim. Çünkü bu kurgudaki çoğu rolü sahiplenmek önce görüntüden başlıyor. Evet sonunda yıllardır istediğim gibi dünyadaki adaletsiz düzene karşı mücadelemi başlattım ve bazı şeyleri artık gözümde bırakmadan tamamen bunlara odaklanacağım. Geçip giden hayatta piyon olmadan yaşamak ve istenen her şeyi elde etmek gerek.

 

Bu blogda artık daha fazla içerik olacak. Yazılanlar içten geçenlerdir ve içten geçenler kalbin ve beynin ortak hareketidir. Umarım hedeflediğim gibi 3 ayda yeni bir hayata yeni girişimlere sahip olacağım. Sevgiyle kalın.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum yap